حریم خصوصی

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به فروشگاه آسایش (قسطینه ) می باشد .

حریم خصوصی

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. سیاست سایت قسطینه این است که به حفظ حریم خصوصی شما در رابطه با هر گونه اطلاعاتی که ممکن است از طریق وب سایت ما، http://ghestineh.ir و سایت های دیگر که ما در آن فعالیت می کنیم،جمع آوری میکند کوشا باشد و اجازه دسترسی به افرادی ک صلاحیت آن را ندارند اجازه دسترسی ندهد.

ما فقط زمانی اطلاعات شخصی شما را نیاز داریم ک میخواهیم یک سرویس به شما ارائه دهیم.ما آن را با استفاده از معیارهای عادلانه و قانونی با دانش و رضایت خود شما جمع آوری می کنیم. ما همچنین به شما اطلاع می دهیم که چرا ما آن را جمع آوری می کنیم و از آن استفاده خواهیم کرد.

وب سایت ما ممکن است به سایت های خارجی که توسط ما عمل نمی کنند پیوند داده شود. لطفا توجه داشته باشید که ما هیچ گونه کنترلی بر روی محتوا و شیوه های این سایت ها نداریم و نمی توانیم مسئولیت های مربوط به سیاست های مربوط به حریم خصوصی آنها را بپذیریم.

اطلاعات شخصی

ما هیچ اطلاعات شناسایی و شخصی را به صورت عمومی یا با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذاریم، مگر زمانی که از مراجع قانونی اقدام گردد.

شما می توانید از درخواست ما برای ثبت اطلاعات شخصی خود، با درک این مطلب که ممکن است ما قادر به ارائه بعضی از خدمات مورد نظر شما نباشیم، رد شوید.

استفاده مداوم از وب سایت ما به عنوان پذیرش اقدامات ما در اطراف حریم خصوصی و اطلاعات شخصی در نظر گرفته می شود. اگر در مورد نحوه اداره داده های کاربر و اطلاعات شخصی سوالی دارید، با ما تماس بگیرید.

طراحی و تنظیم و پشتیبانی سایت بر عهده تیم برنامه نویسی تکنولوژی منحصربفرد تهران بوده و هر گونه کپی برداری از عکس محصولات ، قالب، مطالب و نوشته ها بدون رعایت کردن حق کپی رایت و مجوز از فروشگاه آسایش شامل پیگیری قانونی این فروشگاه به مراجع ذیربط خواهد بود .